Kuchnia molekularna Kraków

Pokazy barmańskie

Off 84
Pokazy barmańskie
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Pokazy barmańskie (5)Zaskocz gości i zamów na swoje wydarzenie pokazy barmańskie. To efektowna forma atrakcji na różnego rodzaju wydarzenia: imprezy integracyjne, wesela, urodziny, imprezy firmowe, targi i inne imprezy okolicznościowe.

Pokazy barmańskie są prowadzone przez wykwalifikowanych barmanów, którzy mogą się pochwalić wieloma certyfikatami i nagrodami międzynarodowymi. Barmani mają ogromne doświadczenie w standardowej obsłudze barmańskiej i w pokazach na dużych wydarzeniach, ale także na kameralnych imprezach.
Pokazy barmańskie obejmują żonglowanie sprzętem (butelki, shakery i inne), latające szklanki, płonące elementy (butelki, kieliszki) i inne zapierające dech w piersiach sztuczki. Triki te kończą się przygotowaniem przepysznych drinków, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, co stanowi dodatkową atrakcję i pobudza zmysły. Pokazy barmańskie odbywają się przy rytmicznej muzyce, która dodatkowo wzbogaca Twoje wydarzenie.
Zachwyć gości, daj im przeżycie, którego nie zapomną – zorganizuj pokazy barmańskie.

Zobacz także nasze pozostałe wpisy o gotowaniu online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Łodzi łatwo znaleźć specjaliste który przedstawi nam ciekawą dietę odchudzającą?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Polecamy także:

  • Barmani na wesele

    Czy zastanawialiście się Państwo kiedykolwiek nad barmanem na przyjęciu weselnym? Staje się to coraz bardziej popularne nie tylko na weselach, ale również na wieczorach kawalerskich, panieńskich, urodzinach, a także na imprezach firmowych. Barmani na wesele to strzał w dziesiątkę, kiedy chcemy, aby nasi goście czuli się wyjątkowo! Dzięki kolorowym drinkom i koktajlom możemy sprawić, że…

  • jó napot krakkó

    Anthemios cieszył się sławą nie tylko znakomitego architekta, ale również wybitnego teoretyka w zakresie geometrii i mechaniki. Jego niepospolite zdolności w tej drugiej dziedzinie ilustruje ówczesna anegdota, według której Anthemios szybko pozbył się uciążliwego i dokuczliwego sąsiada przez skuteczne zainscenizowanie … trzęsienia ziemi i potężnej burzy. Jak to uczynił, o tym anegdota nie wspomina. Pewien…

Komentarze:

Archiwa