Rezerwacja stolików pod nr +48 660 010 601, +48 12 341 69 83 SE RU IT HU FR DE EN PL hostel krakówrestauracja Kraków

Restauracje Kraków

Jednym z miejsc wartych odwiedzenia w Krakowie jest z pewnością mieszącą się pod numerem 21 na ulicy Floriańskiej restauracja Gościniec Floriański. Wnętrze pięknej kamienicy Pinkarusowskiej wypełnia aromat smacznych potraw przygotowanych przez jednych z najlepszych kucharzy w Krakowie. Restauracja mieści się na partnerze kamienicy. Składa się z trzech sal o podobnej wielkości, które w sumie pomieszczą około 80 osób. W sezonie letnim do dyspozycji naszych gości są także stoliki umieszczone na w oranżerii oraz ogródku, w którym podziwiać można piękne markizy. We wnętrzu za to oko cieszą współczesne malowidła ścienne, jak i tradycyjne obrazy.

restauracje Kraków

 

Restauracja Gościniec Floriański została stworzona z zamiarem kultywowania tradycyjnej polskiej kuchni. W karcie dań znajdują się zarówno dania staropolskie, jak i dania nawiązujące do najnowszych trendów kulinarnych. Biorąc pod uwagę gusty naszych zagranicznych gości, staraliśmy się subtelnie połączyć w niektórych potrawach smaki potraw europejskich z typowo polskimi smakami. W przygotowaniu wielu dań korzystamy z metody sous-vide, umożliwiającej zachowanie naturalnego smaku oraz aromatu potrawy. Przygotowując potrawy, korzystamy ze składników najwyższej jakości, dostarczanych nam przez polskich producentów. Nie używamy żadnych syntetycznych bądź chemicznych ulepszaczy. Wszystkim gościom gwarantujemy obsługę kelnerską na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim niezapominaną przygodę kulinarną.

Wszystkie nasze starania są doceniane przez specjalistów z branży gastronomicznej, którzy dwa razy z rzędu sklasyfikowali nasz lokal w jednym z prestiżowych rankingów: „Poland 100 best restaurants”.

 

pol100best 2014_male POLAND 2015