Gościniec Floriański Kraków

Maszyna do temperowania

Off 14
Maszyna do temperowania
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Maszyna do temperowania

Same oblewarki do czekolady nie wystarczą, niezbędne są również takie maszyny jak np.maszyna do temperowania o wysokiej wydajności.
Pozwala na przygotowanie mieszanek czekoladowych do powlekania różnego rodzaju asortymentu.. Zapewnia zwiększenie atrakcyjności produktu poprzez oblewanie czekoladą o strukturze krystalicznej otrzymanej w kontrolowany sposób.
Maszyna do temperowania o wysokiej wydajności zapewnia odpowiednie mieszanie i precyzyjną regulację temperatury niezbędne do wytworzenia najbardziej pożądanej struktury krystalicznej, która charakteryzuje wyroby czekoladowe najwyższej jakości. Oferowane są temperatury przetwarzania od 28°C i 32°C oraz typy o wydajności 500 kg/h oraz 1000 kg/h. System pozwala przygotowywać czekoladę o szerokim zakresie receptur w precyzyjnie sterowanych warunkach i umożliwia osiągnięcie jednorodnej budowy krystalicznej określonej przez klienta. Dostępne jest wyposażenie opcjonalne, takie jak zbiornik buforowy, dekrystalizator oraz obieg chłodzący.
Mogą one uzyskać wysoką wydajność produkcji dochodzącą do 1000 kg/h.

Zobacz także nasze pozostałe wpisy o gotowaniu online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Łodzi łatwo znaleźć specjaliste który przedstawi nam ciekawą dietę odchudzającą?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Polecamy także:

  • Fotografia ślubna Koszalin

    Kilkanaście lat temu dostęp do profesjonalnego sprzętu fotograficznego był utrudniony, więc wynajmowano osoby wykonujące zawodowo zdjęcia na wszelkiego typu okazje (śluby, komunie, nawet pogrzeby). Dzisiaj lustrzanki są w zasięgu finansowym każdego amatora, więc coraz więcej osób szczyci się na portalach społecznościowych pasją fotografowania. O ile przysłowiowe pstrykanie zdjęć roślinom, ptaszkom i budynkom jest mało odpowiedzialnym…

  • Dieta pudełkowa Warszawa

    Dieta pudełkowa Większość z nas marzy o pięknym i szczupłym ciele. Aby to osiągnąć stosujemy różnego rodzaju diety i ćwiczenia. Ostatnimi czasy coraz popularniejsza staje się tak zwana dieta pudełkowa. Jest promowana przez celebrytów i wiele znanych osób. Często możemy zobaczyć reklamę diety pudełkowej na ich portalach społecznościowych, na przykład Facebooku czy Instagramie. Celebryci nagrywają…

Komentarze:

Archiwa