Kuchnia molekularna Warszawa

Kuchnia molekularna Wrocław

Off 25
Kuchnia molekularna Wrocław
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

ZDROWIE – RAK czym się odżywia , jak go zagłodzić

Jeżeli wrócilibyśmy do pradawnego sposoby żywienia , zachorowanie na raka mogłoby spaść niemal całkowicie .Współczesne badania składu pożywienia pokazują że 56 % spożywanych przez nas kalorii pochodzi ze źródeł , które nie istniały w czasach, gdy tworzyły się ludzkie geny!
Czyli;
-oczyszczonego cukru
-białej mąki
-olejów roślinnych
Źródła te nie zwierają żadnych białek, witamin, minerałów, ani kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.
Medycyna wciąż się rozwija, i prowadzi badania nad nowotworami i wiemy już czym odżyia się rak, jest to przede wszystkim cukier! Udowodnił to niemiecki biolog OTTO HEINRICH WARBURG za co zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny , za odkrycie ,że metabolizm guzów złośliwych jest w dużej mierze uzależniony od spożycia glukozy. Kiedy spożywamy biały cukier lub mąkę , poziom glukozy we krwi gwałtownie rośnie , która pochłaniana jest natychmiast przez komórki jednym słowem cukier odżywa tkanki i sprawia ze szybciej rosną w tym te rakowe!
Każdy z nas może zredukować ilość oczyszczonego cukru i białej mąki w diecie .
Co więc warto ograniczyć lub całkowicie unikać?
CUKIER biały, brązowy, miód, syrop klonowy, kukurydziany, mąka pszenna, białe pieczywo, makaron, ryż oczyszczony, chałki, słodkie pieczywo , płatki śniadaniowe z dodatkiem cukru, ziemniaki, konfitury, galaretki, owoce w syropie, napoje słodzone, gazowane, alkohol .

Zobacz także nasze pozostałe wpisy o gotowaniu online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Łodzi łatwo znaleźć specjaliste który przedstawi nam ciekawą dietę odchudzającą?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Polecamy także:

  • Dieta z dostawą Warszawa

    Zmęczony gotowaniem? – dieta z dostawą to rozwiązanie dla Ciebie Jeśli nie masz czasu gotować, nie lubisz tego robić, lub po prostu Ci to nie wychodzi, to świetnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Dieta z dostawą Warszawa. W dzisiejszych czasach, w pogoni za pieniądzem zapominamy często o zdrowiu. A co jest kluczem do takowego? A no…

  • Dieta Łódź

    Odchudzanie – 70% sukcesu to dieta! Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak ważne jest to co jemy. Dlatego zamiast poddać się odpowiedniej diecie, katują się nieodpowiednimi ćwiczeniami, jednocześnie zajadając się niezdrowymi potrawami, które rekompensują im ubytek kaloryczny związany z ćwiczeniami, a czasem nawet go przewyższają. Dlatego właśnie jakiekolwiek odchudzanie należy zacząć od diety. Jeśli…

Komentarze:

Archiwa