Restauracja Gościniec Kraków

restauracja floriańska wieruszów

Off 38
restauracja floriańska wieruszów
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

Jeśli dobrze rozplanowałeś rozwój swojego biznesu gastronomicznego, możesz spodziewać się stałego napływu nowych klientów. Z jednej strony będzie to pocieszające ze względu na większe zarobki, z drugiej zaś strony będzie to również oznaczało podwyższone koszty związane z wyposażeniem gastronomii. Zmywarki gastronomiczne powinny na początek ułatwić pracę kucharzom. Niemniej wybór nie jest łatwy z powodu bogatego wyboru tego towaru wśród producentów wyposażenia restauracyjnego.
Podział zmywarek ze względu na funkcje

Zmywarki gastronomiczne można podzielić na trzy podstawowe grupy funkcjonalne:

Do mycia zastawy stołowej;
Do mycia naczyń szklanych;
Do zmywania sprzętu gastronomicznego.

Zmywarki gastronomiczne przeznaczone do zmywania naczyń stołowych nie różnią się wyglądem za nadto od swoich domowych odpowiedników. Z jedną prostą różnicą – posiadają funkcję wyparzania naczyń w temperaturze 90 stopni lub wyższej. Dodatkowo mogą posiadać dodatkowe zbiorniki na płyny albo inne chemikalia.

Zmywarki kuchenne do szkła posiadają nieco inną charakterystykę. Przede wszystkim posiadają zazwyczaj tylko jedną półkę, która jest przystosowana do przechowywania naczyń. Niewielką pojemność rekompensuje za to szybkim czasem wymycia naczyń, nawet poniżej 3 minut. Szklanki i kieliszki zawsze są potrzebne na zaraz w restauracjach, a co za tym idzie muszą być błyskawicznie wymyte.

Ostatni gatunek zmywarki, czyli kapturowa, jest przeznaczona do mycia nie tyle naczyń, co raczej narzędzie kuchennych odpowiedzialnych za przygotowywanie potraw. Spora pojemność pozwala na włożenie dużych garnków czy patelni i wygotowanie ich w zmywarce.
Ceny zmywarek gastronomicznych

Wartość automatycznego sprzętu do mycia naczyń do profesjonalnej kuchni jest wysoka. Już zwyczajna zmywarka potrafi kosztować kilka tysięcy złotych, a nie jest przy tym wysublimowanym narzędziem pracy. Co dopiero można powiedzieć o zmywarkach gastronomicznych, których działanie uwzględnia pracę w skrajnych warunkach.

Same zmywarki gastronomiczne są częstokrotnie urządzeniami modułowymi, co oznacza, że można do nich dobudować dodatkową funkcjonalność w postaci zbiornika z dodatkowym płynem albo pompą wody do ścieków. To wszystko kosztuje, dlatego dobrej klasy zmywarka może kosztować nawet 12 000 złotych lub więcej.

Zobacz także nasze pozostałe wpisy o gotowaniu online:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy w Łodzi łatwo znaleźć specjaliste który przedstawi nam ciekawą dietę odchudzającą?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Polecamy także:

  • Cytrynówka

    W dzisiejszych czasach, bardzo wiele owoców jest dostępnych w sklepach przez cały rok. Duża dostępność cytrusów powoduje, że dobrym sposobem na ich wykorzystanie jest cytrynówka. Jest to nalewka robiona na bazie skórek z cytryn oraz ich soku. Robiona na bazie cukru bądź miodu, dobra cytrynówka ma w swoim składzie odpowiednio mocny alkohol, taki jak wódka…

  • Dieta herbalife

    Działanie diety Herbalife Dieta Herbalife polega na stałej kontroli wagi przy udziale zdrowego odżywiania, które dostarczać powinno organizmowi substancji niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania. Dieta ta pozwala pozbyć się z organizmu ciężkich toksyn, spowodowanych nadmiernym spożywaniem przetworzonych produktów, zawierających ogromne ilości szkodliwych substancji chemicznych. Przy pomocy diety Herbalife można stopniowo zgubić zbędne kilogramy oraz w…

Komentarze:

Archiwa